Умови користування сайтом

Використання сайту

Сайт mistgrani.com (далі МГ) дозволяє переглядати та завантажувати матеріали сайту тільки за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали сайту МГ, а також поширювати або демонструвати їх для комерційних цілей.

МГ не несе відповідальності

Сайт не несе відповідальності за інформацію від авторів та поважає авторське право, якщо воно не суперечить умовам використання сайту та законодавству України. Сайт МГ в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на сайті МГ застаріють, сайт не зобов'язаний оновлювати їх. МГ за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті МГ, ви погоджуєтеся надати точну та достовірну інформацію про себе та свої контактні дані. Реєструючись на сайті МГ ви отримуєте логін і пароль та несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем. У разі втрати реєстраційних даних ви можете оновити їх за допомогою функціоналу сайту або наших менеджерів.

Коментарі та зворотний зв'язок

Залишаючи коментарі чи звертаючись на сайт МГ, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Будь-яке повідомлення сайт МГ може видаляти без згоди автора коментаря. МГ не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

Використання персональних даних

Сайт МГ використовує різні технології для збирання та зберігання інформації, під час відвідування сайту. Це може містити запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Сайт МГ також використовує кукі й анонімні ідентифікатори, коли користувач сайту взаємодіє з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими, як рекламні послуги, що можуть з'явитися на інших сайтах.