Як зробити замовлення

З реєстрацією на сайті

Реєстрація максимально проста і не займає багато часу. Зареєструвавшись, ви відразу отримуєте постійну знижку 3%. Реєстрація через Facebook можлива в 1 клік по відповідній кнопці. На ваш мейл прийде лист з паролем на сайт. Також можете авторизуватися на сайті натиснувши кнопку соціальної мережі. Якщо ви не зареєстровані в соціальних мережах – введіть свій мейл, і пароль на сайт МГ прийде на вашу скриню (лист автоматичний, тому перевіряйте папку спам).

Після реєстрації ви зможете змінити свої дані та заповнити пусті поля. Ці дані будуть потрібні для відправлення майбутніх замовлень.

Без реєстрації на сайті

Якщо ви не плануєте реєструватися на сайті Мистецькі грані, а тільки хочете здійснити покупку, система знижок працюватиме крім постійної знижки 3%. При оформленні замовлення введіть дані для служби доставки.

Важливо знати!

1. Для швидшого знаходження потрібного вам товару користуйтеся пошуком, меню категорії товарів та фільтрами.

2. Якщо у вас виникли запитання, ви не можете оформити замовлення чи у вас виникли інші проблеми – зв'яжіться з нами:

        · зателефонуйте по вказаних на сайті телефонах

        · скористайтесь Viber чи іншими месенджерами;

        ·  напишіть листа на електронну скриню – mistgrani@ukr.net

3. Якщо ви вибираєте спосіб доставки Укрпошту - доступним способом оплати буде тільки оплата на картку. Накладний платіж доступний тільки для Нової пошти.

4. Спосіб оплати Wayforpay - це платформа, через яку ви можете оплатити різними способами (з картки, через приват24, QR-код, Pay та інші).