Дропшипінг

Клієнтам надається можливість співпраці з нашою компанією по системі дропшипінг. Співпраця передбачає вашу роботу як посередника між нашим магазином (імпортером) і покупцем, і ваш заробіток становить різницю між цінами, за якими ви замовили товари у нас, і цінами, за якими продали кінцевому покупцеві. При цьому ваші покупці можуть територіально перебувати в різних містах, а вам не потрібно турбуватися про доставку: відвантаження замовлень здійснює компанія-постачальник. Це значно прискорює процес доставки і підвищує якість сервісу, гарантує більше число позитивних відгуків, а отже - число задоволених клієнтів.

Дропшипінг - принцип роботи:

Ви розміщуєте на своєму сайті (соцмережах) наші товари.

У Вас роблять замовлення, ми самі відправляємо товар безпосередньо вашому клієнтові, ви отримуєте прибуток. Ніяких вкладень з Вашого боку.

Ви посередник, якому не потрібно закуповувати, зберігати і транспортувати товар.

Фіксована роздрібна ціна вказана у нас на сайті.

У себе Ви можете встановлювати будь-яку ціну, тільки не нижче нашої роздрібної.

Розмір знижки. Початкова знижка 5% від нашої роздрібної ціни. В кінці місяця будуть додані всі ваші замовлення та виплатиться бонусна сума на вашу картку.

Після оплати замовлення прохання відразу повідомити на пошту mistgrani@ukr.net або зробити замовлення на нашому сайті, прописавши дані отримувача, а в коментарі вказавши своє прізвище та слово «дропшипінг».

Ваше замовлення буде оброблено і відправлено протягом 1-2 робочих днів (зазвичай час відвантаження замовлення відбувається протягом 24 год) з моменту замовлення.

За доставку платить одержувач, у разі браку та обміну з нашої вини за доставку платимо ми. Фото товару браку обов'язкове.

У разі, якщо одержувач не забрав вчасно посилку, вартість доставки оплачує дропшипер.

Ми відправляємо посилки кожного дня, крім суботи, неділі та вихідних днів.

Для того, щоб уникнути непорозумінь, наполегливо просимо при отриманні товару перевіряти на наявність пошкоджень чи браку, і якщо такі є, відмовлятися від товару у відділенні кур'єрської служби.

З правилами обміну та повернення товару ви можете ознайомитися у нас на сайті за посиланням Умови повернення товару.

За детальнішою інформацією звертайтеся за нашими контактними даними.