Оптовим покупцям

Можливості

Магазин Мистецькі грані співпрацює з великою кількістю видавництв, виробників дидактичних матеріалів, підручників, зошитів та інших товарів освітньої сфери; дитячих розвиваючих іграшок і друкованої продукції для дітей та дорослих. Зі списком виробників ви можете ознайомитися на сторінці Виробники.

Сертифікати й Висновки СЕС до продукції надаються за запитом та під кожне замовлення окремо.

Якщо вам потрібно підписати договір, то формуйте документ і надсилайте його нам, ми підписуємо та висилаємо вам назад (кожна школа, дитсадок чи підприємство потребує договір з різними умовами, тому зразок правильно оформленого документа у вашій компетенції).

Є дві схеми обміну документами:

  1. Електронний обмін. Ми підписуємо договір, виписуємо рахунок, видаткову накладну та скановані документи з підписом та печаткою надсилаємо вам на електронну скриньку, а оригінали вже з товаром.
  2. Паперовий. Якщо вам потрібні оригінали документів раніше, ми можемо надіслати їх Новою чи Укрпоштою на вашу адресу. Безкоштовна доставка документів здійснюється, коли сума замовлення понад 4000 грн, або ви є нашим постійним клієнтом.

Купити гуртом

Щоб придбати товар оптом та отримати потрібні документи, ви можете зв’язати з нами, написавши листа на електронну пошту, написавши нам повідомлення на viber (0985487444) або зателефонувавши.

Оплата оптових замовлень – 50% від суми або повна оплата. Дана послуга обговорюється індивідуально та залежить від суми замовлення та списку вибраного вами товару.

Якщо товар збирається для вас під замовлення – 100% оплата.

Ціна та оплата

Ціна на гуртові поставки товару обговорюються індивідуально і залежать від об'єму закупок та списку товарів, оскільки гуртова ціна визначається по кожному виробнику окремо. Щоб не заплутати вас у визначені ціни, пропонуємо замовлення робити на нашому сайті та вибирати необхідні товари в одного виробника, так знижка буде збільшуватися. Знижка у вашому кошику буде рахуватися автоматично.

Також для оптових покупців діє бонусна програма дропшиперів. В кінці місяця ваші замовлення просумуються і буде повернуто бонусний відсоток за місяць на картку або ви можете щось придбати на цю суму.

Ви можете оплатити своє замовлення, як готівкою, так і по безготівковому розрахунку. Всі необхідні документи надаються за запитом.

Доставка

Для здійснення доставки гуртових замовлень в нас укладені угоди з Новою та Укрпоштою. Доставку до транспортної компанії здійснюємо ми. Безкоштовна доставка Укрпоштою, якщо сума замовлення від 1500 грн. Новою поштою – 4000 грн.

Контакти

За всіма питаннями, пов'язаними з гуртовою закупівлею, пишіть на mistgrani@ukr.net, або на viber (0985487444) або зателефонуйте.