Лого mistgrani.com

Мистецькі Грані – магазин розвитку та творчості


Інтернет-магазин де можна ➜ купити дешевше від ціни виробника. Купуй вигідно, безпечно та швидко! Спільні покупки ✓ Акції ✓ Подарунки ✓ Знижки.
Інтернет-магазин Мистецькі грані - спільні покупки

Наша продукція завжди актуальна для будь-якого віку!

Людина пізнає життя не тільки в дитинстві. Будучи дорослими ми теж маємо потребу в емоціях і переживаннях. Для повноцінного життя необхідно приділяти увагу власному розвитку і творчості, тоді ми відчуємо наповненість.

Мистецькі Грані – це інтернет-магазин, де можна купити продукцію дешевше від ціни виробника. Для участі у програмі знижок вам необхідно зареєструватися на сайті і ви уже автоматично матимете знижку 3%. Ви можете брати участь у зборі СПІЛЬНІ ПОКУПКИ чи скористатися іншими можливостями, які дозволяють купити продукцію дешевше. Для ознайомлення зайдіть по посиланню.

Журнал Мистецькі Грані

Як мистецький проект, всеукраїнський щомісячний журнал Мистецькі Грані був започаткований у 2008 році. На сторінках журналу розміщалися публікації про митців зі всіх куточків України: як від відомих майстрів, так і зовсім юних мистецьких особистостей. Для деяких Мистецькі Грані стали першими дверми, що відчинилися на їхньому творчому шляху.

За свою діяльність, крім вдячності читачів, журнал отримав нагороди від Міжнародного рейтингу Золота фортуна: диплом за професійну журналістську діяльність, та медаль Трудова слава за значний вклад у розвиток культури.

В межах проекту Мистецькі Грані проводився етно-фестиваль Тіні забутих предків, та моно-фестиваль Скриня, де презентувалася збірка поезій "Вітер змін" видавництва Мистецькі Грані. У збірку ввійшли кращі вірші молодих українських поетів.

Мистецькі Грані організовував різні виставки, конкурси, проводив і долучався до благодійних акцій, співпрацював з громадськими організаціями, з галереями, театрами, фотостудіями, літературними студіями, з діаспорою.

  • Мистецькі посиденьки (щомісячна арт-вечірка в галереї Євро-Арт);
  • Конкурс міні міс-містер Мистецькі грані (фото дітей-переможців прикрашало обкладинку одного з номерів журналу);
  • Проект галереї Щілина (спільне проведення виставок, арт-директором була головний редактор журналу);
  • Рок-рейвах — програма, де наживо виступали українські гурти (співпраця з радіо G);
  • Галерея Арка (популяризація їхніх подій, організація спільних заходів);
  • На сайті є розділ Культура, в якому Ви можете подивитися випуски цікавої та пізнавальної програми канадського телеканалу Контакт;
  • Журнал перекладів Дзеркало (верстка і друк нашою командою);
  • Видавництво книг (надаємо консультаційну допомогу щодо видачі книг, а також послуги редактора, верстки, пошук художників, видача кодів та друк).

Багато музикантів і хорів, поетів, письменників, художників, артистів, громадських діячів, фотографів, гончарів, вишивальниць та інших майстрів своєї справи було залучено в різних мистецьких заходах. Багато журналістів пройшло практику в нашому журналі.

ART – майданчик Мистецькі Грані

Це портфоліо митців, що дає змогу придбати продукцію від українських майстрів, художників, письменників. Ви можете ознайомитися з роботами митців та з самими митцями і відразу придбати їхню продукцію або зробити індивідуальне замовлення.

Для митців ART-майданчик дає змогу не тільки створити власне портфоліо, а й відкрити повноцінний інтернет-магазин своїх робіт. Все дуже просто: ви надсилаєте фото своїх робіт і опис, все інше робимо ми.