Набір карток для звукового аналізу слів. Щоб легше читалося
- Код товару: 37026
- Виробник:Свена
- Код виробника: 4379
- Розмір: 130x150мм
- Усі характеристики
72.00грн.
- Номер картки для оплати приходить на емейл. Будь ласка, періодично перевіряйте пошту.
- Листи можуть бути у спамі чи інших папках.
- Укрпошта (повна оплата). Вартість доставки від 30грн.
- Нова пошта (завдаток 140грн). Вартість доставки від 70грн. Послуга післяплати +20грн.
- Самовивіз не передбачено
- Якщо у вас є запитання (по телефону замовлення не приймаємо) -
,
Якщо ваша дитина проявила інтерес до слова – ви на порозі складної та цікавої пізнавальної діяльності. Вміння розкладати слова на звуки і встановлювати порядок звуків у слові допоможе вашому малюку швидко навчитися читати.
Перший етап – ігровий.
Гра «Скажи, як я» або «Повтори». Правила і послідовність гри: дорослий називає 2 подібних за звучанням слова, а дитина повторює: мак – рак, мур – мир, жук – лук, сир – рис, оса – коса, коса – коза, бік – бик, рак – рік, кит – кіт, сіль – стіл.
Гра «Впіймай звук». Правила і послідовність гри: обирається звук, що його буде «ловити» дитина у словах (наприклад: Ж). Дорослий кидає дитині м’яч і називає будь-яке слово, а дитина має зловити м’яч у тому випадку, якщо у названому слові є звук Ж. Якщо ж такого нема, то і м’яч ловити не можна.
Гра «Де стоїть звук». Правила і послідовність гри подібні до попередньої за винятком такого ускладнення: дитина має не лише піймати м’яч, а й назвати місце знаходження заданого звука: на початку слова, у кінці слова, у середині слова.
Кінцева мета: виокремлювати звуки у словах.
Другий етап – аналітичний. Запропонуйте дитині послухати невеликі вірші, примовки, скоромовки і виокремити той звук, що найчастіше чується. Охарактеризуйте його: голосний, приголосний твердий, приголосний м’який. Дитині найлегшими для виокремлення є звуки Р,Л, З, С, Ж, Ч, Ш, Щ. З них і починайте. Кінцева мета: встановлювати послідовність всіх звуків у словах і характеризувати їх.
Третій етап – схематичний. Картинки – зорова опора, що допомагає дитині тримати у пам’яті слово-назву. Схема звукового аналізу (клітинки під картинкою) допомагає визначити кількість звуків у слові.
Розгляньте з дитиною зображення на картинці, схеми звукового аналізу. Фіксуйте увагу на тому, що слово складається зі звуків, які живуть у своїх будиночках-клітинках. Покажіть, як «читати»: повільно промовляючи слово-назву, синхронно проводити пальцем чи олівцем по клітинках, на секунду затримуючись на кожній.
Промовляючи слово-назву, на кожен звук у кожну клітинку вкладати однотипні дрібні предмети, що будуть виконувати роль символів звуків. Можна взяти квасолю, намистинки, ґудзики тощо. Якщо таких предметів немає, то використайте розрізні друковані фішки, що додаються до комплекту, перевернувши їх білою стороною. Порахуйте разом з дитиною звуки у слові та кількість предметів чи фішок у клітинках. Підведіть дитину до висновку: скільки звуків у слові, стільки і фішок чи предметів.
Гра «У якій клітинці живе звук». Правила і послідовність гри: назвати зображення на картинці, виокремити і назвати будь-який звук зі слова, запропонувати дитині знайти і назвати його місце у схемі (перший, останній, у середині, другий тощо), охарактеризувати його (голосний, приголосний твердий, приголосний м’який). ??
Розглянути друковані фішки трьох типів. Значення фішок: кружечок ? – голосний звук, одна риска - – приголосний звук, дві риски = – приголосний м’який звук. Промовляючи слово-назву зображення, у кожну клітинку вкладати фішки, що символізують кожен окремий звук. Наприклад, слово МАК відповідає такій схемі звукового аналізу.
(чи можна тут вставити схему: у трьох клітинках послідовно одна риска, кружечок, одна риска)
Кінцева мета: сприяти формуванню уявлення дитини про те, що всі звуки в словах розташовані й промовляються у певній послідовності. Якщо її змінити, то зміниться і значення слова.
Бажаємо швидко і в задоволення оволодіти звуковим аналізом слова.
Код товару: 37026
Загальні | |
Кількість елементів | 60 |