Лист Святому Миколаю 2023
Лист Святому Миколаю 2023

  • 26.00грн.


  • Будь ласка, перевіряйте емейл після оформлення замовлення.
  • Листи можуть бути у спамі чи інших папках.
  • Укрпошта (повна оплата)
  • Нова пошта (завдаток 120грн)
  • Якщо у вас є запитання - ,

Наближається 19 грудня – День Святого Миколая, одного з найбільш шанованих в Україні святих. Він прославився тим, що допомагав людям і робив це безкорисливо.

Традиційно у переддень кожна дитина чекає на особливого гостя, який цієї ночі має чимало справ. Яка ж радість – прокинутися вранці та знайти під подушкою омріяний дарунок! Це означає, що Святий Миколай не оминув твій дім і винагородив тебе за всі добрі справи.

А щоб це неодмінно сталося, напиши Святому Миколаю листа.

Почни з привітання, розкажи Чудотворцю про себе, про свої успіхи та захоплення. Цей лист має бути чесним і щирим: подякуй усім, хто робив добро для тебе, напиши, хто отримав допомогу від тебе.

Ми хочемо, щоб твій лист запам’ятався Святому Миколаю, адже йому доведеться прочитати безліч дитячих листів. Отож візьми олівці, фломастери, наклейки і берися до роботи, щоб встигнути до 19 грудня. Ти можеш намалювати чи вирізати із журналу ідеї для подарунків і вклеїти їх у лист.

Перед тим, як просити щось у Святого Миколая, добре подумай, чи була твоя поведінка чемною, на який подарунок заслуговуєш. Можливо, варто попросити подарунок для тих, кому він більш необхідний.

P.S. Пам’ятай: тільки з тими, хто вірить у диво, може статися щось справді казкове і дивовижне!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів