Зроблено на совість. Стратегії візіонерських компаній / Джим Коллінз / НАШ ФОРМАТ
- Код товару: 96522
- Виробник:НАШ ФОРМАТ
- Код виробника: 124564
- ISBN: 9786177279708
- Усі характеристики
480.00грн.
- Відео-інструкція - Як зробити замовлення
- Номер картки для оплати вам напише наш менеджер у вайбер, телеграм чи електронну пошту.
- Листи можуть бути у спамі. Вибирайте - Уся пошта.
- Укрпошта (повна оплата). Вартість доставки від 45грн.
- Нова пошта (завдаток 140грн). Вартість доставки від 65грн. Послуга післяплати +20грн.
- Самовивіз не передбачено
- Якщо у вас є запитання (через дзвінок замовлення не приймаємо) -
,
Що відрізняє справді видатні компанії від решти? Ґрунтуючись на багаторічному дослідженні, легендарний Джим Коллінз і професор Джеррі Поррас наводять численні приклади компаній, які є по-справжньому візіонерськими. Історії їхнього успіху мають мотивувати і сучасних менеджерів будувати бізнеси на совість.
Поєднання пристрасті засновників із їхнім прагненням вести бізнес протягом століть вилилось у фундаментальні принципи та інструменти, які особливо актуальні сьогодні. Автори в кожному розділі розкривають механізми, завдяки яким визначні менеджери різних епох долали перешкоди і реалізовували амбітні плани. Тут немає універсального таємного інгредієнта, але, вивчаючи безцінний досвід лідерів ринку, можна знайти свій унікальний шлях до успіху.
ПРО АВТОРІВ
Джим Коллінз — американський бізнес-консультант, автор бестселерів. У своїх роботах розкриває умови побудови успішного бізнесу і ключові відмінності успішних проєктів від тих, на які чекає занепад. Публікується в Harvard Business Review, BusinessWeek, Fortune.
Джеррі Поррас — американський організаційний теоретик, фахівець у галузі організаційної поведінки та змін, почесний професор Вищої школи бізнесу Стенфордського університету.
Загальні | |
Автор | Джим Коллінз |
Кількість сторінок | 464 |