Лого mistgrani.com

Як зробити замовлення?


У нас все дуже просто і зручно! ➔ Купити в один клік ☎ Телефоном ✪ Без реєстрації ✓ 3% постійна знижка для зареєстрованих ✓ Подарунки ✓ Акції ✓ Знижки.
Інтернет-магазин Мистецькі грані - спільні покупки

Замовлення по телефону
Якщо ви не хочете нічого заповняти, випишіть коди потрібних вам товарів. Зателефонуйте нам, і ми в телефонному режимі оформимо замовлення.

Замовлення в 1 клік
Якщо ви хочете замовити тільки 1 товар, пропонуємо вам це зробити швидко – натисніть кнопку купити в 1 клік.

Замовлення без реєстрації
ЯЯкщо ви не плануєте реєструватися на сайті Мистецькі грані, а тільки хочете здійснити покупку, система знижок працюватиме. При оформлені замовлення введіть дані для служби доставки.

Реєстрація на сайті
Реєстрація максимально проста і не займає багато часу. Зареєструвавшись, ви відразу отримуєте постійну знижку 3%. Від кількості замовлень знижка буде рости до 10%.

Реєстрація через Facebook можлива в 1 клік по відповідній кнопці. На ваш мейл прийде лист з паролем на сайт. Також можете авторизуватися на сайті, натиснувши кнопку соціальної мережі. Якщо ви не зареєстровані в соціальних мережах – введіть свій мейл, і пароль на сайт МГ прийде на вашу скриню (лист автоматичний, тому перевіряйте папку спам).

Після реєстрації ви зможете змінити свої дані та заповнити пусті поля. Ці дані будуть потрібні для відправлення майбутніх замовлень. Рекомендуємо заповнити дату вашого народження та дату народження ваших дітей. В магазині МГ діє подарункова знижка 10% до Дня народження. Знижка діє 2 тижні (1 тиждень до, і 1 тиждень після ДН).

Важливо знати!

  1. Для швидшого знаходження потрібного вам товару користуйтеся пошуком, меню категорії товарів та фільтрами.
  2. Якщо ви не можете оформити замовлення чи у вас виникли якісь технічні проблеми – зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або інші месенджери.
  3. Можливості нашого магазину набагато більші ніж представлений на сайті товар. Тому запитуйтесь, скидайте списки потрібних товарів. Це можна зробити так:
    • Написати у Viber – 0501951437
    • Написати на скриню – mistgrani@ukr.net
    • Зателефонувати – 098 548 7444 0501951437
  4. Виконуємо замовлення шкіл та дитсадочків. Шукаємо товари за вашими списками. Супровідні документи додають. Готівковий та безготівковий розрахунок.