Треті двері. Як розпочинали кар’єру найуспішніші люди сучасності / Алекс Банаян / КМ-БУКС
- Код товару: 96561
- Виробник:КМ-БУКС
- Код виробника: 111821
- ISBN: 9789669482419
- Усі характеристики
235.00грн.
- Відео-інструкція - Як зробити замовлення
- Номер картки для оплати вам напише наш менеджер у вайбер, телеграм чи електронну пошту.
- Листи можуть бути у спамі. Вибирайте - Уся пошта.
- Укрпошта (повна оплата). Вартість доставки від 45грн.
- Нова пошта (завдаток 140грн). Вартість доставки від 65грн. Послуга післяплати +20грн.
- Самовивіз не передбачено
- Якщо у вас є запитання (через дзвінок замовлення не приймаємо) -
,
Ці люди знайшли ТРЕТІ ДВЕРІ.
Студент здійснює безпрецедентний квест тривалістю у п'ять років, щоб взяти інтерв'ю у Воррена Баффета, Білла Гейтса, Леді Гага та інших, не менш знаменитих, особистостей сучасності. Головною метою його інтерв'ю було вивідати секрети успіху цих людей. Прочитавши книгу, ви дізнаєтесь, завдяки чому, яким власним рисам характеру і сповідуваним принципам найвідоміші люди планети досягли своїх висот.
"Захоплює, розширює горизонти… Якщо вас цікавить шлях до успіху, ви маєте прочитати "Треті Двері". - Тоні Роббінс, підприємець, автор низки бестселерів за версією The New York Times, національний лідер США з питань філософії життя та стратегії бізнесу.
"Ця книга сповнена розповідями про незвичайні пригоди, драматичні події та важливі життєві уроки - від переосмислення поняття успіху від Стівена Возняка до погляду на смерть очима Джессіки Альби. Незалежно від того, хто ви - умовно кажучи, директор коледжу чи його випускник, у будь-якому разі ви знайдете тут натхнення, мудрі настанови і поради досвідчених людей" - Аріанна Хаффінгтон, засновник Huffington post, автор книги "Thive".
"Стрімкий потік інтриг… Я сміялись. Я плакала. Я весь час сиділа на кінчику стільця… Приблизно раз у десятиліття виходить у світ книга, яка стає визначальною для цілого покоління. "Треті двері" - саме така книга". - Еліана Мурілло, відповідальна за мультикультурний маркетинг у Google.
Загальні | |
Автор | Алекс Банаян |
Кількість сторінок | 328 |