Лого mistgrani.com

Тренажери для пальчиків


Серія пальчикових тренажерів для розвитку дрібної моторики і координації рук (для дітей від 3 до 7 років)
Тренажери для пальчиків

Серія пальчикових тренажерів для розвитку дрібної моторики і координації рук (для дітей від 3 до 7 років)

Сьогодні увагу дитини приваблюють екрани комп’ютерів та телевізорів, але їй дуже не вистачає живої гри, в якій вона може сама створювати сюжети та керувати персонажами безпосередньо своїми пальчиками.

"Театр бешкетних звірят" дає дітям таку можливість. Це дійсно розвиваючі та навчальні іграшки. Персонажі дитячого театру – звірята, які "оживають" при незначному русі руки. Досить помістити пальчики на іграшку і трохи ними поворухнути, як бешкетний герой тут же готовий грати.

Бешкетні звірята – персонажі з характером Топотуша і Говоруша, які разом з дитиною вчяться спілкуватися і правильно поводитися в різних життєвих ситуаціях!

Пальчиковий тренажер Карпичева Топотуша слоненя

Топотуші і Говоруші – це керовані пальцями гравця тварини, які здатні ходити і бігати. Бешкетні звірята – активні помічники в освоєнні мистецтва театральної гри.

Театралізовані ігри з Топотушами створюють емоційний підйом, підвищують життєвий тонус дитини, допомагаючи становленню її особистості.

А ще Бешкетні звірята – це унікальний матеріал для розвитку у дитини уяви, мислення і образної мови, який активізує пізнавальні процеси, поліпшує дрібну моторику підростаючої дитини, яка бере участь у формуванні уміння управляти своїми рухами!

До уваги батьків та методистів дитячих садів і центрів! Надіньте тренажер на пальчики, як показано на фото.

А тепер навчіть Слоненя рухатися. Ігрові вправи забезпечують розвиток дрібної моторики та координації рук: Слоненя може ходити, бігати, сідати на задні ноги, грати в футбол, піднімати хоботом різні предмети, обертати хоботом колечко, а також вчиняти інші дії, які підказує уява дитини.

Топотуша Слоненя виготовлений з м’якого, гнучкого матеріалу, вільно надівається на 5 пальчиків будь-якої руки дитини.

Вже через кілька тижнів гри з пальчиковим тренажером ви здивуєтеся тому, наскільки сильними стають руки дитини, відзначите високу швидкість його письма, витривалість і спритність при виконанні складних завдань з дрібними предметами.

Топотуша Слоненя – гра 3 в 1: розумний пальчиковий тренажер, настільна гра і гра в дорогу.

Пальчиковий тренажер Карпичева Топотуша страусеня

Варіанти ігр

Гра Знайомство. Одягніть Топотушу на пальчики і помістіть іграшку у себе на долоні другої руки. Покажіть дитині, хто у вас сховався. Нехай Страусенятко оживе у ваших руках: потопає ніжками або схилить голівку. Після таких маніпуляцій з іграшкою у дитини з'явиться бажання самому пограти зі страусенятком. Тепер можна показати малюкові, як одягається тренажер, і як з ним можна грати.

Гра Руханка. Спочатку (якщо малюкові 1,5-2 роки) дитині потрібно показати, як Топотуша може ходити, а потім - бігати. Надягаємо іграшку на вказівний і середній пальці і повільно крокуємо по столику. Нехай малюк виконає ту ж саму дію. Вийшло? Рухаємося далі і освоюємо біг з Топотушею. Бігати можна по галявині, намальованої в дитячій книзі, по кольоровій стрічці або шнурівці. Тепер додаємо приставні кроки вліво і вправо. І, нарешті, освоюємо ходьбу і біг назад. Після такої зарядки пальчики малюка стануть дуже спритними, а проблем з проханням показати два пальці - вказівний і середній, не виникне.

Гра Доріжка (зміцнює пальці рук, сприяє розвитку уваги і координації). Перед грою підготуйте білий аркуш паперу формату А4. Покладіть на нього 6-7 горошин або сочевицю, трохи пшона і рису. Запропонуйте дитині пограти з страусенятком.

Завдання для страусенятка. Збудувати:

 1. лівої ніжкою страусенятка стежку з горошку, сочевиці;
 2. кожною ніжкою страусенятка змоделювати з пшона хвилясту лінію;
 3. двома ніжками вибудувати пунктирну лінію, чергуючи рис, і пшоно між собою.

Увага! Якщо м'язи пальчиків рук дитини не натреновані, заняття з іграшкою краще проводити не більше 5 хвилин. Виконуйте завдання спочатку лівою, а потім правою рукою.

Гра Спритне Страусенятко. Для гри нам будуть потрібні:

 • 3-4 колечка, знятих з пластикової пляшки, або вирізаних з картону;
 • ручки, фломастери і ковпачки від них.

Нехай дитина одягне іграшку на руку, і спробує виконати наступні вправи:

 • надіти колечко на шию страусенятка;
 • обертати навколо шиї колечко;
 • обертати колечко поперемінно лівою і правою ніжками;
 • піднятися на одній нозі, обертаючи колечко на шиї;
 • перекинути колечко на хобот слоненяти (якщо грати в парі);
 • перекинути колечко на фломастер (фломастер бажано тримати в другій руці);
 • пересунути дзьобом фломастер з одного краю столу на інший.

Гра Добрий день (на спритність, зміцнює м'язи долоні, допомагає орієнтуватися в просторі). Підготуйте маленькі предмети, які будуть потрібні для гри: клаптики тканини, вата, наперсток, ляльковий посуд, фігурки тварин, пальчикові фарби, шматочки пластиліну, скачані в кульки, білий аркуш паперу А4.

Пропонуємо дитині пограти. Настав ранок. Страусенятко прокинувся і відправився вмиватися. Покажіть, як за допомогою ніжок Страусенятко може намочити лапки і умити свій дзьобик.

Страусенятко готує сніданок. Використовуючи кульки пластиліну, покатайте їх спочатку лівою «ніжкою» - вказівним пальчиком, потім правою - середнім пальчиком. Тепер злегка притисніть їх, зробивши «млинці». Сніданок страусенятка готовий.

Нарешті, Страусенятко йде гуляти. На вулиці дощик і Страусенятко забруднило ніжки. За допомогою пальчикової фарби ніжками страусенятка залиште відбитки на аркуші паперу. Це може бути пряма доріжка із зелених точок, хвиляста доріжка з блакитної лінії або калюжка з безліччю відбитків.

Запропонуйте дитині повторити прогулянку за вами. Можна обіграти на прогулянці зустріч з друзями і подорожі, наприклад, до будиночка, дерева або містка, а заодно потренуватися в орієнтуванні, використовуючи слова «йди прямо», «поверни наліво», «знайди справа яблуко».

Ручка–самоучка

Знайома картина - ми намагаємося навчити дитину правильно писати і стоїмо над нею, зігнувшись, пояснюючи як повинен розташовуватися кожен пальчик. Дитина швидко втомлюється, вередує і у неї виходить повільно і погано. Є небезпека, що дитина навчиться писати неправильно і доведеться витратити багато сил і нервів, щоб її перевчити. У багатьох же випадках перевчити так і не вдається, і кострубаті навички залишаються на все життя.

Як же зробити так, щоб справа пішла веселіше? Вихід є - це навчальні тренажери. Ці штуки мають вигляд іграшок і влаштовані так, що обмежено фіксують пальчики дитини в правильному положенні і направляють їхній руху. Як поїзд може доїхати тільки туди, куди прокладені рейки, так і використання навчальних тренажерів забезпечує придбання виключно правильних навичок. Дитина вчиться легко, швидко і її рухи стають витонченими.

Для того, щоб легко, швидко та гарно писати, необхідно навчитися правильно тримати ручку або олівець. Для цього є простий пристрій, що дозволяє без зусиль відпрацювати правильну постановку пальців дитини при навчанні письму.

За допомогою цього пристрою ручку тримати легко і зручно, у той же час, взяти її неправильно неможливо.

Використовуючи цей пристрій, дитина грає, одночасно набуваючи навики правильної постановки руки при письмі.

Тренажер для навчання дітей правильно тримати ложку

Увага! Коли дитина тільки починає переучуватися писати за допомогою ручки-самоучки, можливо, що її почерк тимчасово погіршиться на 1-1,5 тижні. Це нормально, тому що спочатку відбувається руйнування раніше засвоєної техніки письма, а потім формується правильна техніка.

Тренажер для навчання дітей правильно тримати ложку.

Дуже важливо навчити дитину правильно тримати ложку. Це можна зробити легко і просто, в ігровій формі, за допомогою нашого тренажера.

Тренажер сконструйований так, що з його допомогою тримати ложку легко і зручно. Отримані навики запам’ятовуються підсвідомо.

Також «Ложка-навчалка» захищає пальчики дитини від травмуючого впливу ребер ложки і запобігає виникненню «тунельного синдрому» зап’ястка.

Тренажер для навчання користуватися китайськими паличками

Гурман. Тренажер для навчання користуватися китайськими паличками

Вперше відвідавши ресторан східної кухні, завдяки цьому унікальному тренажеру, ви відразу зможете користуватися паличками для їжі, виглядатимете упевнено, та будете почувати себе справжнім «профі».

Тренажер забезпечує правильне положення пальців, що утримують палички. Це дає можливість швидко і ефективно набути навичок користування паличками.

Використання даного тренажера також розвиває дрібну моторику, і буде корисний хворим на ДЦП і тим, що відновлюються після інсульту.

Комп’ютерний браслет

Комп’ютерний браслет для захисту зап’ястка та комфорту при роботі з «Мишею» ПК і на клавіатурі.

Комп’ютерний браслет забезпечує більш комфортне розміщення зап’ястка при роботі з «Мишею» ПК і на клавіатурі.

Браслет перешкоджає розвитку «тунельного синдрому» зап’ястка, що виникає в наслідок здавлення нервових волокон зап’ястного суглоба, захищає горохоподібну кістку від травмування і деформації.

Одягнувши «Комп’ютерний браслет», Ви будете виглядати і відчувати себе справжнім «профі».

Фантазер

Фантазер – це універсальний конструктор, що розвиває абстрактне мислення, тонку моторику пальців і стимулює розумовий розвиток.

Кожен новий доданий елемент збільшує кількість створюваних комбінацій і фігур. Граючи, дитина не тільки отримує задоволення, вона вчиться творити і набуває корисні навички, які допоможуть їй досягти великих успіхів у школі.

Рекомендується дітям з 3-х років.

Батькам також буде цікава і корисна ця іграшка.

Ніяких шаблонів і стандартів – твори як хочеш!

Купити пальчикові тренажери Карпичева