Лого mistgrani.com

Розвиток зору немовляти. Контрастні книжечки від 0 до 6 місяців


Контрастна книга для немовлят - ергономічна книжка-розкладка, вона прекрасно поміщається в ліжечку малюка, привертає його увагу і розважає
Розвиток зору немовляти. Контрастні книжечки від 0 до 6 місяців

Більше 70% інформації немовля отримує через зорові канали, тому найпрогресивніші методики раннього розвитку найбільш використовують особливість саме візуального сприйняття і розвитку зору малюка.

Розвиток дитини з перших днів закладає фундамент на все її життя, тому при виборі навчальних методик, психологи і педіатри спираються на особливості зорового сприйняття у дітей.

Уїльям і Марта Сірс, Сесіль Лупан, Іванова Л.В., і Сара Брюер розкривають необхідність пізнання як біологічних, так і психологічних особливостей раннього розвитку, звертаючи особливу увагу на візуальне сприйняття.

Чи знаєте ви, що чутливість до світла формується ще в утробі матері? Після того як малюк з'являється на світ, все навколо розмите. Силуети тільки чорно-білі, запахи майже не сприймаються, а слух притуплений. Все це продумала матінка природа неспроста, а щоб позбавити від надлишку інформації наших малюків. Після народження ці відчуття розвиваються швидким темпом. Уже з трьох місяців малюк починає розрізняти кольори, адже вже достатньо розвинуті "колбочки" в оці, які відповідають за сприйняття кольорів. Одночасно із зором розвивається і решта органів відчуття, і разом з накопиченим досвідом переходять у навики і уміння. До року дитина вміє розрізняти форми, відтінки, перспективу і розміщення об’єктів у просторі. Від цього розвивається моторика, зокрема координація. Найшвидше малюк запам’ятовує обличчя батьків, особливо мамине. Якщо ви задумалися про ранній розвиток дитини – зв'язок з матір’ю грає в ньому важливу роль. Допомога в розвитку здібностей дитини краще не довіряти стороннім. Це пояснюється тим, що завдяки зв’язку матері та дитини найкраще засвоюється інформація, яка потрапляє не тільки через методичні матеріали, але і материнське тепло. Це один із найпрогресивніших підходів у дитячому виховані – "природнє батьківство", де виховання і розвиток - це посил на духовному і органічному рівнях. Цей підхід успішний, так як хто крім батьків зможе домовитися з дитиною?

Найкращим способом правильного старту є використання чорно-білих карточок з картинками і надписами. Неповторні орнаменти і форми активізують різнобічний розвиток дитини, що дає можливість відкрити багато доріг чаду. Це важливо, так як ніхто не може знати зарання, де саме зможе розкритися талант дитини.

Розвиток до 5 років - це базис для подальшого розвитку особистості і ніхто крім батьків не зможе краще його побудувати! Контрастні книжечки разом з вашим піклуванням - це найкращий рецепт для початку навчання і розвитку. Причому контрастні картинки для дітей це незабутні, теплі хвилини, як для малюка, так і для батьків.

Купити Контрастні книжечки у Мистецькі грані - Спільні покупки

Контрастна книга для немовлят - ергономічна книжка-розкладка, вона прекрасно поміщається в ліжечку малюка, привертає його увагу і розважає. Книги цієї серії створені таким чином, що з одного боку розміщені чорно-білі зображення спрощеної форми, а з іншого - на кожну сторінку додається один додатковий колір, тому малюнки стають дещо складніші. Це пов’язано з етапами розвитку дитячого зору. Так, в перший місяць життя, діти краще сприймають прості геометричні фігури, прямі та ломані лінії. У віці від одного до трьох місяців - круги і хвилеподібні малюнки. Починаючи з трьох місяців можна добавляти на малюнок колір, - діти в цьому віці починають сприймати контрастні малюнки.