Лого mistgrani.com

Дитина у світі. Базова програма розвитку дитини дошкільного віку


Пропонуємо вам альтернативу карток Домана, інший спосіб роботи з фотоілюстраціями розроблений Аллою Гончаренко
Дитина у світі. Базова програма розвитку дитини дошкільного віку

Пропонуємо вам альтернативу карток Домана, інший спосіб роботи з фотоілюстраціями розроблений Аллою Гончаренко. Дана програма була схвалена Міністерством освіти та науки України для використання у дошкільних закладах.

Підбір ілюстрацій здійснювався з фондів найбагатших колекцій. Дані набори карток допоможуть дитині пізнати світ в усіх його сферах (Природа, Культура, Люди, Я сам), у цікавій ігровій формі здобувати інформацію про відомі та маловідомі предмети, об’єкти, явища, варіативно застосовувати її у своїй життєдіяльності. Великий обсяг матеріалу дозволяє легко обрати такий зміст, що відповідає віковим та індивідуальним особливостям дитини. Її інтересам. Обізнаності з довкіллям.

Комплект містить посібник з методичними рекомендаціями та картки двох типів: великі (формату А4) та міні-картки (8х11см). Ось перелік тем: Будівельні матеріали, Взаємодія людей, Все для, школи, Геометричні фігури та тіла. Кольори, Дерева, Дії дітей, Дії дітей у рослинному світі , Дії дітей у тваринному світі , Емоції, Живий світ природи (збірник), Житло свійських та диких тварин, Життя тварин, Іграшки, Інструменти, Квіти, Комахи, Космос, Кущі. Гриби, Лікарські рослини , Меблі та інтер’єр, Мешканці вод, Мій рід, Музичні інструменти, Овочі, Одяг . Взуття, Побутові прилади, Побутові та господарські речі, Поверхня землі, Посуд, Продукти харчування , Професії, Птахи дикі, Символи України, Спорт, Структура рослин, Тварини дикі, Тварини дикі з дитинчатами. Житло диких тварин, Тварини свійські. Птахи свійські, Творча активність та карнавальні костюми , Тілобудова людини. Предмети гігієни, Тілобудова тварин, Транспорт, Фрукти, Червона книга України (рослини), Червона книга України (тварини), Явища природи. Кожен набір містить 27 фотоілюстрацій.

Методичка до наборів фотоілюстрацій містить детальну інструкцію, як ними користуватися, перелік ігор та невеличкі дитячі віршики до фотографій.

Орієнтовані ігри до фотоілюстрацій сфери Природа.

 • Що росте високо, а що – низько (фрукти-овочі).
 • У саду чи на городі (де ростуть овочі, де ростуть фрукти).
 • Зберемо різнокольорові овочі (зелені, жовті, червоні) у різні кошики.
 • З якого фрукта сік смачніший.
 • Які зеленуваті кольори подарували нам ягоди.
 • Від назви цитрусових – назви кольору (помаранчевий, лимонний).
 • А я люблю їсти…
 • Готуємо салат, які овочі використовуємо?
 • Як говорять птахи?
 • Як говорять свійські тварини?
 • Хто у якому будиночку живе?

Та інші завдання для сфери Природа та інших сфер життя.

Дані набори карток можна купити в нашому магазині. Вони без підпису, позначені тільки номерами. Кожен набір має список назв фотоілюстрацій та інструкцію.

Приклад карток