Дует / Олександра Куліш
Дует / Олександра Куліш

    35.00грн.


На терезах таланту і мистецтва зважуються дві сутності "Проза" і "Поезія" і як не дивно, але жодна не може переважити. Світ змінюється, змінюються і погляди на мистецтво, та в розрізі часу і простору поезія і проза виявляються рівноправними.
Читач мандрує прозовими хвилями моря емоцій, вчуваючи поетичний шепіт кохання, важко зберегти душевну рівновагу, коли текст здіймає бурю почуттів.
В збірці вміщено різнотематичні твори, окрім класичних ліричних розповідей чи віршів є й задушевні розмови з персоніфікованими почуттями, мандрівки у інші світи (зокрема твір "Осіння казка", який зайняв перше місце у конкурсі "Чому листя жовтіє"). Теж є і громадянська лірика, зокрема у творі "Чорні троянди", і гумор "Життя це смішно".
У виданні міститься серія оповідок "Місцеве", які присвячені різним містам України: Стиру, Славську, Стокарську, Львову. На загальному тлі відзначаються такі прозові твори, як: "Година", "Нічні розмови", "Пустощі". З поезії особливо приваблює: "Актриса", "Проводжала тебе з градом", "Безсоння".
Ілюстрації виконано на найвищому рівні, кожна з них є унікальним явищем як у межах книжки, так і поза нею.
Загальні
АвторКуліш Олександра
ЖанрЛірика
Кількість сторінок120
Обкладинкам'яка
Рік видання2008

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів