Класний журнал для 1-4 класів (з клапаном)
Класний журнал для 1-4 класів (з клапаном)
  • Виробник:Видавництво Зірка
  • Код товару: 54243
  • Код виробника: 139124
  • Наявність: В наявності
  • ISBN: 9786176342304

    300.00грн.


Нові класні журнали для 1-4 класів (із клапаном) призначені для простої та ефективної роботи вчителя з класним журналом. На клапані знаходиться загальний список учнів класу, на якому вчитель зазначає лише один раз список учнів і для тих предметів, із яких клас не буде ділитися на групи, цей список більше писати не потрібно. Крім того, біля клапану знаходиться додаткова книжечка зі списками, які призначені для запису учнів, які утворюють групи для вивчення окремих предметів. Кількість списків розрахована на поділ класів на групи для вивчення української та іноземної мов, інформатики, захисту України, фізичної культури, інших предметів. 

Такий класний журнал значно скорочує час на його заповнення, адже списків, яких потрібно заповнити, і, відповідно, сторінок для їх заповнення – значно менше, ніж у звичайному класному журналі. Такий журнал має обкладинку, яку не потрібно обгортати, та усі розділи, які передбачені для попередніх класних журналів. 

Журнал відповідає вимогам Наказу №423 від 10.05.2011 року «Про затвердження єдиних зразків обов'язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності» (зі змінами). 

У журналах для 1-4 класів - 12 аркушів для запису загального й групових списків, у блоці журналу 220 сторінок.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів