Атоми і попіл: глобальна історія ядерних катастроф / Сергій Плохій / НАШ ФОРМАТ
- Код товару: 96336
- Виробник:НАШ ФОРМАТ
- Код виробника: 121516
- ISBN: 9786178115647
- Усі характеристики
450.00грн.
- Відео-інструкція - Як зробити замовлення
- Номер картки для оплати вам напише наш менеджер у вайбер, телеграм чи електронну пошту.
- Листи можуть бути у спамі. Вибирайте - Уся пошта.
- Укрпошта (повна оплата). Вартість доставки від 45грн.
- Нова пошта (завдаток 140грн). Вартість доставки від 65грн. Послуга післяплати +20грн.
- Самовивіз не передбачено
- Якщо у вас є запитання (через дзвінок замовлення не приймаємо) -
,
Сергій Плохій розповідає драматичну історію шести найбільших ядерних катастроф, що спіткали людство у ХХ столітті: аварія на Чорнобильській АЕС, руйнування станції «Фукушіма-1» унаслідок цунамі, ядерні випробування на атолі Бікіні, Киштимська аварія, пожежа на станції «Віндскейл» та аварія на «Три-Майл-Айленді».
Спираючись на глибокі дослідження та показання свідків, Плохій простежує розгортання кожної кризи, ключові рішення учасників подій, а також реакцію урядів, які часто намагалися приховати масштаби катастроф. Водночас автор розширює фокус історичної перспективи, предметно аналізуючи ідеології, політичні вектори та культури, що зробили свій внесок у трагічні події.
ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ «АТОМИ І ПОПІЛ»
Для всіх, хто цікавиться історичними та політичними процесами у світі, хто досліджує ризики ядерної енергетики.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА СЕРГІЯ ПЛОХІЯ
Сергій Плохій розкриває невідомі факти про Чорнобиль, Фукушіму, Киштим, ядерні випробування на острові Бікіні, а також аварії на станціях «Віндскейл» та «Три-Майл-Айленд». Розповідаючи про ці шість жахливих інцидентів, науковець досліджує ризики ядерної енергетики як для військових, так і для мирних цілей, водночас пропонуючи яскравий опис того, як люди й уряди ухвалюють рішення за надзвичайних обставин.
ПРО АВТОРА
Сергій Плохій — український історик, автор популярних історичних видань українською та англійською мовами. Лауреат Шевченківської премії за книжку «Брама Європи» (2015) та премії фундації Антоновичів (2015). Викладав в Україні, Канаді, США. З 2013 року — директор Українського наукового інституту Гарвардського університету (США).
Загальні | |
Автор | Сергій Плохій |
Кількість сторінок | 344 |