Демонстраційна модель Череп людини з розфарбованими кістками

Демонстраційна модель Череп людини з розфарбованими кістками

Виробник:Універмаг Освіти
Код виробника: КБ00169
Наявність: 1
3800.00грн.
Купити
Модель черепа людини з розфарбованими кістками – ідеальний навчальний інструмент для уроків біології

Зробіть вивчення анатомії людини захопливим та ефективним за допомогою цієї деталізованої моделі черепа. Спеціально розроблена для використання на уроках біології, вона стане незамінним помічником під час контрольних, лабораторних робіт та усних опитувань при вивченні розділу "Людина".

Кожна кістка черепа чітко позначена окремим кольором, що значно полегшує візуальне розрізнення їх меж та розуміння складної будови.

На моделі ідентифіковано наступні кісткові структури:

  1. Тім’яна кістка
  2. Вінцевий шов
  3. Лобова кістка
  4. Клиновидна кістка
  5. Гратчаста кістка
  6. Слізна кістка
  7. Носова кістка
  8. Скронева ямка
  9. Носова ость
  10. Верхня щелепа
  11. Нижня щелепа
  12. Вилична кістка
  13. Вилична дуга
  14. Шилоподібний відросток
  15. Мищелковий відросток
  16. Соскоподібний відросток
  17. Слуховий прохід
  18. Ламбдовидний шов
  19. Потилична кістка
  20. Скроневі лінії
  21. Скронева кістка

Використання наочних засобів навчання є ключовим елементом ефективного засвоєння біологічних знань. Ця модель черепа не лише полегшує розуміння складних анатомічних структур, але й сприяє кращому запам'ятовуванню вивченого матеріалу.

Характеристики:

  1. Матеріал: високоякісний філамент
  2. Розміри: Висота: 16 см. Ширина: 13 см. Довжина: 20 см

Замовте модель черепа людини з розфарбованими кістками вже сьогодні та перетворіть навчання на захопливий процес!
Загальні
Тип модель

Немає відгуків про цей товар.